Odcinek 119

W 119. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gael rozczarowuje Giannę. Fiorella zdradza się przed doñą Eloisą. Emisja 6 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 119

Dianna wręcza Aníbalowi hasła dostępu do kont Vittoria. Ten okrada go z pieniędzy. Osvaldo mierzy do Fabia z broni i nakazuje mu opuścić kraj, żeby pokrzyżować plany Pedra. Fidel pojawia się na zebraniu zwołanym przez Pedra bez dowodów. Osvaldo cynicznie oferuje Pedrowi swoją pomoc w zdemaskowaniu Benigna i Aitany.

Sergio jest rozczarowany zachowaniem Roxany, która urządziła imprezę w domu. Jedna z koleżanek Roxany dosypuje narkotyk do napoju Gaela. Gianna odwraca się do Gaela plecami, który odkrywa, że ten znów się odurzył. On ignoruje jej płacz i świetnie się bawi z Roxaną. Benito oświadcza się Roxanie przed jej gośćmi. Ona przypomina mu, że jest tylko szoferem i publicznie go poniża.

Fiorella zmyśla historię na temat swojego romansu z Gianlucą. Doña Eloisa wyznaje Włoszce, że chciałaby udać się na odpoczynek. Fiorella bez namysłu proponuje jej wyjazd do domku, w którym ukrywała się z Pedrem. Starsza pani jest zdumiona faktem, że Włoszka wiedziała o istnieniu tego miejsca.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze