Odcinek 118

W 118. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gael zwabia Giannę do lasu. Pedro zwołuje pilne zebranie zarządu. Emisja 5 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 118

Doña Eloisa wyraża zgodę na ślub Benita z Roxaną. Spodziewa się jednak, że Roxana rozczaruje chłopaka. Joaquina prosi Fiorellę, żeby odciągnęła Benita od zamiaru poślubienia Roxany. Aitana próbuje zmusić Fiorellę do przyznania się, że uciekła razem z Pedrem. Ponadto zapowiada jej, że wkrótce i tak zostanie żoną Pedra. Doña Eloisa przyjmuje Fiorellę pod swoim dachem. Gianna i Gael kochają się w lesie i obiecują sobie miłość aż po grób. Fiorella zapewnia siostrę, że może liczyć na jej wsparcie, ale przestrzega ją przed ciążą.

Vittorio nakrywa Dianę w swoim biurze. Ona prosi go o pozwolenie na sprawdzenie zawyżonego budżetu jednego z oddziałów firmy, co wykorzystuje jako wymówkę, by spisać dane dotyczące jego kont bankowych i odzyskać dziecko z rąk Aníbala. Roxana myśli, że jej babcia straciła rozum i zamierza urządzić imprezę na ranczu. Pedro żąda od Fabia wydania dowodów przeciwko Benignowi, albowiem zamierza posłać go za kratki za oszustwa. Sonia i Osvaldo są zaskoczeni pilnym zwołaniem zarządu firmy przez Pedra.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze