Odcinek 117

W 117. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella wraca na ranczo. Osvaldo spiskuje przeciwko Pedrowi. Emisja 4 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 117

Benito prosi doñę Eloisę o rękę Roxany. Federica i Dante nie dopuszczają notariusza do starszej pani, udaremniając jej tym samym sporządzenie testamentu. Osvaldo ostrzega Benigna i Aitanę, że Pedro odkrył ich oszustwo. Wspólnie planują pozbyć się chłopaka przez zaaranżowany wypadek. Aníbal zabiera dziecko Diany, żeby ją szantażować – chce zmusić kobietę do ograbienia Vittoria ze wszystkich pieniędzy. Fiorella opuszcza dom Reynalda i Adeli, by zamieszkać razem z Pedrem na ranczu.

Gael pragnie spotkać się z Gianną i zbawia ją do siebie, posiłkując się wskazówkami. Roxana dowiaduje się o tym i zżera ją zazdrość. Aitana namawia Pedra, żeby wyznaczyli nową datę ślubu, ale on się wymiguje. Doña Eloisa prosi Dantego o przyszykowanie płócien do malowania. Vittorio jest bliski odkrycia planów Diany. Fiorrela przyjeżdża do domu Ángelesów. Sergio sprzecza się z Julietą o to, że śpi w jednym pokoju z Santinem.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze