Odcinek 116

W 116. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella zwraca Vittoriowi pierścionek zaręczynowy i zostawia go. Emisja 1 kwietnia o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 116

Pedro nie może skontaktować się z Fabiem. Fidel radzi mu, żeby opowiedział o wszystkim Osvaldowi, by wspólnie uratowali rodzinną firmę. Ten idzie za jego radą i informuje kuzyna o odkryciu oszustwa. Sonia i Osvaldo jednoczą siły, żeby usunąć Pedra z firmy. Benito planuje poprosić Roxanę o rękę. Agustín oferuje Roxanie swoją pomoc oraz próbuje ją przekonać, że zależy mu na szczęściu Gaela.

Roxana uprzedza Gaela, że Agustín jest mężczyzną, który przyglądał mu się z ukrycia. Federice nie udaje się zdobyć podpisu Eloisy na spreparowanym testamencie. Dante przekonuje ją, że powinna uzbroić się w cierpliwość i podsunąć go kobiecie, gdy jej stan się pogorszy. Adela i Reynaldo przekonują Benita, żeby zaczekał ze ślubem. Uważają, że jest na to zbyt młody, a w dodatku ryzykuje utratą pracy.

Fiorella stawia czoła Vittoriowi. Wmawia mu, że nie wyjechała do Włoch, gdyż pokłóciła się z Gianlucą oraz zarzuca mężczyźnie, że zmyślił nieuleczalną chorobę, żeby ją szantażować. Na nic zdają się jego deklaracje miłosne. Włoszka zwraca mu pierścionek zaręczynowy oraz telefon i prosi, by więcej jej nie szukał.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze