Warning: DOMDocument::loadXML(): Start tag expected, '<' not found in Entity, line: 1 in /wp-content/plugins/premium-seo-pack/modules/title_meta_format/init.social.php on line 462

Odcinek 115

W 115. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Lekarz uprzedza Pedra o pogłębiającej się chorobie doñii Eloisy. Emisja 31 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 115

Pedro tłumaczy Vittoriowi, że jego babcia jest chora i ma zaniki pamięci. Roxana umawia się z Agustínem, żeby porozmawiać o Gaelu. Oznajmia mu, że próbuje pomóc chłopakowi w przezwyciężeniu nałogu i domaga się, żeby on zostawił go w spokoju. Sonia widzi na ekranie komputera, jak Osvaldo i Aitana namiętnie się całują i wpada w złość. Benigno nakazuje córce uwieść Pedra, zmusić do ślubu i zajść z nim w ciążę.

Osvaldo wyjaśnia Sonii swoją strategię, której celem jest zyskanie przywilejów w Acorp. Federica czyta testament napisany przez Dantego, w którym zostaje mianowana jedyną spadkobierczynią fortuny Ángelesów, i zamierza podsunąć go do podpisania doñii Eloisie, Vittorio przyjeżdża niespodziewanie do domu Adeli i Reynalda, by wypytać ich o Fiorellę.

Gianna udaje zaniepokojoną brakiem wieści o siostrze. Aníbal prosi Dianę, żeby okradła Vittoria z pieniędzy, za które będą mogli zagwarantować lepszą przyszłość Betowi. Reynaldo podpowiada Vittoriowi, żeby zaczekał, aż będzie mógł zgłosić zaginięcie Fiorelli. Doktor Elizalde ostrzega Pedra, że jego babcia może już nie odzyskać w pełni zdrowia.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze