Odcinek 114

W 114. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Vittorio szuka Fiorelli na ranczu Ángelesów. Emisja 30 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 114

Sergio wita syna z otwartymi ramionami. Aitana zostawia Osvalda i wychodzi na spotkanie z Pedrem, żeby wypomnieć mu, że wystawił ją do wiatru. Doña Eloisa żąda wyjaśnień od wnuka. Pedro próbuje jej wytłumaczyć, że odkrył oszustwo Benigna, lecz wtedy zauważa, że jego babcia nie jest w pełni świadoma tego, co do niej mówi. Federica pragnie wykorzystać okoliczności i zleca sporządzenie testamentu, w którym zostanie mianowana jedyną spadkobierczynią całej fortuny Ángelesów.

Benito jedzie na uniwersytet i wręcza Roxanie w prezencie balony. Ona wypuszcza je w powietrze i poniża chłopaka. Gianna odwiedza siostrę w domu Adeli. Reynaldo nie chce powiedzieć Benitowi, że Fiorella mieszka w ich domu. Gianna zobowiązuje się do odbycia rozmowy z Benitem. Benigno zwraca się z pretensjami do Pedra o to, że zadrwił z jego córki. Maricarmen sporządza raport o współpracy firm Acorp i Benigna.

Vittorio jedzie na ranczo Ángelesów, żeby wypytać Giannę o Fiorellę. Kiedy słyszy, że doña Eloisa życzy sobie towarzystwa Włoszki, żąda rozmowy ze starszą panią, ale Pedro go do niej nie dopuszcza i wyjaśnia, że jego babcia postradała zmysły.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze