Odcinek 113

W 113. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro wraca na ranczo i jest bliski nakrycia Aitany z Osvaldem. Emisja 29 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 113

Sonia proponuje Osvaldowi, żeby wykorzystał nieobecność Pedra i zdobył zaufanie oraz wsparcie babci. Doña Eloisa pojawia się w jadalni ubrana w suknię ślubną i chce wziąć ślub z Maximilianem. Sergio i Dante odprowadzają ją do jej sypialni. Doktor Elizalde zleca natychmiastowe wykonanie badań kobiecie, żeby postawić właściwą diagnozę. Fidel zawiadamia Pedra o problemach zdrowotnych jego babci.

Adela i Reynaldo nie mogą uwierzyć w to, że Vittorio symulował chorobę, żeby nakłonić Fiorellę do ślubu. Zgadzają się przyjąć Włoszkę pod swój dach, dopóki Pedro nie będzie mógł zabrać jej na swoje ranczo oraz gratulują młodej parze z powodu zaślubin. Aníbal sugeruje Dianie, żeby zostawiła starego Vittoria. Santino i Julieta wyjeżdżają do Włoch.

Aitana dowiaduje się, że Gianluca opuścił kraj sam i biegnie na skargę do Osvalda – jest przekonana, że Pedro i Fiorella uciekli razem. Rodrigo dzwoni do Gaela, przedstawia się jako jego „anioł stróż” i oferuje mu pomoc w pokonaniu nałogu, lecz on ją odrzuca. Pedro wraca na ranczo razem z Fidelem. Po wejściu do domu zwraca uwagę na otwarte drzwi do gabinetu, w którym całują się Aitana i Osvaldo.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Lali Espósito
  March 24, 2016 o 7:23 pm  - Reply

  Co za idiota z tego Osvalda

  • Lali Espósito
   March 24, 2016 o 7:26 pm  - Reply

   Estupido Osvaldo

 2. anka
  March 24, 2016 o 7:43 pm  - Reply

  Strasznie go nie lubie taki cham

 3. lasagne
  March 26, 2016 o 3:31 pm  - Reply

  i durne miny robi. takie niby pogardliwe, ale wtedy obrzydliwie

 4. mińa
  March 28, 2016 o 1:52 pm  - Reply

  ja np. Osvalda lubię osvaldo jednak ma dobre serce bo stanął w obronie gianny jak ta aitana chciała udusić gianne . nienawidzę aitany .

  • Cataleya_
   March 29, 2016 o 1:26 pm  - Reply

   Jak może mieć dobre serce skoro groził Gaelowi że zabije Giannę jeśli będą się dalej spotykać?? Uwierz mi – nie ma dobrego serca. Jeszce się o tym przekonasz i to nie raz ;p

   • SBtIutk
    March 29, 2016 o 5:36 pm  - Reply

    Nie wszystko musi być czarno-białe

  • SBtIutk
   March 29, 2016 o 5:33 pm  - Reply

   Z drugiej strony Aitana jest do tego wszystkiego przymuszana przez rodziców i nie ma za bardzo wyjścia, a chce mieć też coś dla siebie, po za tym niedziwne, że taka jest skoro rosła przy takich rodzicach…

 5. irena
  March 29, 2016 o 10:54 pm  - Reply

  Oswaldo traktuje wszystkich podle,bo miał takie wzorce od swojego ojca,który pomiatał matką i Gaelem.Podnieca go tylko przemoc i nauczony że musi mieć czego zapragnie,a teraz pragnie Aitany bo go kręci,że wyszła z niej agresja i chęć zemsty na Pedro.