Odcinek 111

W 111. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro organizuje sekretny ślub z Fiorellą. Emisja 24 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 111

Aitana ściska Giannę za szyję i utrudnia jej oddychanie. Na szczęście Gael przechodzi tuż obok sauny i przybywa na ratunek dziewczynie. Próbuje dowiedzieć się, czy Osvaldo i Aitana próbowali ją skrzywdzić, lecz ona niczego mu nie mówi. Sonia wypija szklankę z wodą spreparowaną przez Federicę z myślą o doñii Eloisie i traci przytomność.

Vittorio wypytuje doñę Eloisę o Pedra, albowiem podejrzewa, że jej wnuk i Fiorella są razem. Osvaldo podejrzewa, że Fidel i Gianna są w zmowie z Fiorellą i Pedrem. Pedro umawia się z Fidelem oraz prosi go, żeby zabrał ze sobą Giannę. Pedro wręcza Fiorelli suknię ślubną i prosi ją, żeby przyszła z Heribertem w umówione miejsce.

Osvaldo przegląda GPS w samochodzie Fidela i odkrywa kryjówkę Pedra. Aníbal chce zamieszkać razem z Dianą. Julieta dowiaduje się, że jej córka została zaadoptowana przez małżeństwo z południa Włoch. Fidel i Gianna wręczają Fiorelli bukiet kwiatów. Pojawia się Pedro i oświadcza Fiorelli, że oto nadszedł dzień ich ślubu.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

  1. ania
    March 22, 2016 o 11:34 am  - Reply

    Piękni:)