Odcinek 110 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 110

W 110. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Aitana i Osvaldo próbują zmusić Giannę do wydania Fiorelli i Pedra. Emisja 23 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 110

Fiorella i Pedro przysięgają sobie wieczną miłość, po czym on wręcza jej pierścionek zaręczynowy. Fiorella denerwuje się z powodu tego, co spotka ich po powrocie na ranczo. Vittorio zgłasza policji, że został okradziony i wskakuje winnego – Gianlucę.

Benigno rozkazuje córce zapomnieć o incydencie, wybaczyć Pedrowi, pojąć go za męża i czym prędzej zajść z nim w ciążę. Roxana nakrywa tajemniczego nieznajomego, który podglądał Gaela, i żąda od niego wyjaśnień. Ten jednak ucieka. Sergio otrzymuje wiadomość od swojej koleżanki z Włoch i prosi Santina, żeby przekazał ją Juliecie. Lekarz oznajmia doñii Eloisie, że zauważył coś niepokojącego w jej krwi i prosi o zgodę na wykonanie dodatkowych badań.

Dante przypomina Federice, że doña Eloisa jest właścicielką całego majątku rodziny Ángelesów i będzie lepiej, jeśli pozostanie przy życiu. Osvaldo zostawia liścik dla Gianny, w którym podszywa się pod Gaela i umawia się z nią w saunie. Gianna przychodzi na spotkanie i tym samym wpada w pułapkę. Aitana grozi dziewczynie, że wywoła u niej zawał serca, jeśli nie powie jej, gdzie ukrywają się Fiorella i Pedro.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze