Odcinek 106 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 106

W 106. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Pedro znajduje pendrive Benigna i próbuje sprawdzić jego zawartość. Emisja 17 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 106

Pedro planuje upewnić się, czy podejrzenia Fiorelli są słuszne, zanim zdecyduje się poślubić Aitanę. Vittorio uderza Gianlucę, a następnie związuje go i zamyka w magazynie, żeby nie przeszkodził mu w poślubieniu Włoszki. Po przyjściu do pracy Diana słyszy hałas dobiegający z magazynu, lecz Vittorio nie pozwala jej sprawdzić, kto go wywołuje.

Podczas śniadania Gianna żegna się z Fiorellą, albowiem odtąd nie będą już ze sobą tak blisko, jak dotychczas. Doña Eloisa ostrzega Giannę, że nie pozwoli jej na kolejny wybryk. Federica kontynuuje swój plan systematycznego podtruwania doñii Eloisy. Jej działania przynoszą pierwsze rezultaty – starsza pani zaczyna uskarżać się na swoje zdrowie.

Aitana szykuje się do ceremonii zaślubin. Federica tymczasem pomaga Fiorelli w jej przygotowaniach do ślubu. Pedro znajduje w biurze pendrive należący do Benigna. Z pomocą pracowników łamie zabezpieczenie i dociera do jego zwartości. Odczytuje wiadomość od Aitany skierowaną do ojca, w której informuje go o sprzedaży akcji Acorp.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. irena
  March 10, 2016 o 6:07 pm  - Reply

  Super,nie mogę się doczekać kiedy Pedro odkryje,że Aitana go oszukuje-no chyba,że mu wcisną jakąś bajeczkę znowu.

  • Paulina
   March 16, 2016 o 1:35 pm  - Reply

   Wreszcie się dowie, że Aitana kłamie i nawet nie pojawi się na własnym ślubie. Cała rodzinka jej myślała, że jej plan się powiedzie. Cóż za zawód:P

 2. irena
  March 17, 2016 o 7:09 pm  - Reply

  Całe szczęście,że wziął sobie do serca ostrzeżenie Fiorelli i pojechał do tej firmy.Wyglądał w tych dżinsach i kurtce skórzanej w dzisiejszymi odcinku superrr -poprostu do schrupania.😊