Odcinek 105 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 105

W 105. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Fiorella uprzedza Pedra, że Aitana i Benigno chcą mu zaszkodzić. Emisja 16 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 105

Gianluca przymierza się powiedzenia Fiorelli prawdy o symulowanej chorobie Vittoria. Gdy ten pojawia się na horyzoncie, odciąga go na bok, żeby nie nakrył narzeczonej w objęciach Pedra. Doña Eloisa pyta Fiorellę, czy przyznaje się do zniszczenia sukni ślubnej Aitany. Włoszka zaprzecza. Aitana upiera się, że Fiorella jest winna i żąda jej zwolnienia. Vittorio zawiadamia odpowiednie służby o nielegalnym pobycie Gianluki w Meksyku. Chłopak zostaje zatrzymany i natychmiast domyśla się, że Vittorio próbuje się go pozbyć, żeby nie zdradził Fiorelli jego sekretu.

Sergio i Santino sprzeczają się o Julietę. Kobieta przywołuje ich do porządku. Gianna bierze na siebie winę za zniszczenie sukni Aitany. Pedro tymczasem usiłuje odnaleźć prawdziwego winowajcę. Benigno przypomina Aitanie, że musi za wszelką cenę pozbyć się Fiorelli. Fiorella wspomina Pedrowi o wiadomości wysłanej przez Benigna, w której ten zapowiadał koniec firmy Acorpo. Uprzedza go również, że jego przyszły teść i narzeczona mogli zastawić na niego pułapkę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Komentarze