Odcinek 104

W 104. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Gianluca widzi, jak Fiorella całuje się z Pedrem. Emisja 15 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 104

Benigno niszczy suknię ślubną córki, by następnie zmusić ją do znalezienia sposobu na obarczenie winą Fiorellę. Gianna zapewnia Pedra, że jej siostra wciąż go kocha i nic ją nie łączy z Gianlucą. Doña Eloisa zgadza się, żeby Fiorella pracowała z nią po swoim ślubie, lecz przypomina jej, że ma się trzymać z dala od Pedra. Vittorio próbuje udaremnić Gianluce próbę powiedzenia Fiorelli prawdy o jego zmyślonej chorobie.

Diana prosi Vittoria, żeby pozwolił jej zorganizować mu wieczór kawalerski. Benito i Roxana otaczają opieką Gaela po tym, jak ten znów sięgnął po narkotyki. Gael zdradza Roxanie, że podejrzewa, że nie jest synem Osvalda. Federica planuje powolnie uśmiercać doñę Eloisę przy użyciu trucizny. Aitana skarży się babci Pedra, że Fiorella zniszczyła jej suknię ślubnę. Pedro i Fiorella żegnają się, wyznając sobie miłość. Gianluca jest świadkiem ich pocałunku.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. Doris
  March 14, 2016 o 6:46 pm  - Reply

  Niech mi ktoS wytłumaczyy kim jest Osvaldo dla Gaela?i o co tu chodzi bo ja jestem głucha a napisów nie ma..

 2. asia
  March 15, 2016 o 2:04 am  - Reply

  Osvaldo to brat Gaela. Pozniej sie okaze ze sa to przyrodni bracia bo Gael ma innego ojca

 3. Doris
  March 15, 2016 o 5:14 pm  - Reply

  Dziękuje:-)