Odcinek 102 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 102

W 102. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Z pomocą Fiorelli doña Eloisa odkrywa, że wpadła w pułapkę Benigna. Emisja 11 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 102

Pedro i Gianluca sprzeczają się o Fiorellę. Włoch oznajmia mu ze stanowczością, że jest zakochany w swojej byłej dziewczynie. Benigno wysyła wiadomość do Celeste, w której przepowiada koniec firmy Acorp. Santino informuje Julietę, że samochód, którym jechała jej córka miał wypadek i obiecuje sprawdzić, czy udało jej się wyjść z niego cało.

Ramiro próbuje zbliżyć się do Diany, żeby wyciągnąć od niej więcej informacji, lecz Vittorio skutecznie mu to uniemożliwia. Aníbal dzwoni do Diany i grozi jej, że jeśli mu nie pomoże, zdradzi jej sekrety Vittoriowi. Fiorella odbiera wiadomość wysłaną przez Benigna i próbuje powiedzieć o niej Pedrowi, jednak ten naskakuje na nią, ubliża jej i nie dopuszcza do słowa.

W rozmowie z Aliną Gael wspomina swoją matkę oraz mężczyznę, z którym całowała się w parku. Gianna namawia Gaela do pojednania się z Osvaldem. Dante i Federica kontynuują dochodzenie w sprawie oszustwa Máxima. Fiorella mówi doñii Eloisie, że znalazła telefon Benigna z wiadomością o następującej treści: „To początek końca Acorp”. Starsza pani nie może uwierzyć w to, że Benigno zastawił pułapkę na jej rodzinę.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. irena
  February 26, 2016 o 7:53 pm  - Reply

  Super niech babcia się przekona kim się fascynowała i chciała wnuka ożenić.Może przejrzy na oczy,że Aitana to wcale nie taki ideał.

 2. ania
  February 27, 2016 o 7:28 pm  - Reply

  Aitana nie kocha Pedra chce tylko jego firmy i pieniędzy. Pedra kocha tylko fiorella. Czysta prawdziwa miłością. Cieszę się ze niedługo będą razem. Kocham ten serial. Dawajcie nowe streszczenia bo jestem ciekawa co będzie dalej się działo.

 3. anka
  February 27, 2016 o 9:47 pm  - Reply

  ja juz bym chciala ten slub,bo nudno sie robi

 4. Justynka
  February 29, 2016 o 8:02 pm  - Reply

  od 107 odcinka fiorella i pedro są razem a w 112 jest ślub więc już całkiem nie długo 🙂 za trzy tygodnie zaczyna się włoska narzeczona od nowa odcinki fajne 🙂

 5. ewelina
  March 9, 2016 o 6:34 pm  - Reply

  jednym słowem ta aitana niejes tam poczebna tylko miesza między fiorella i pedra tylko zalezy na firmie