Odcinek 101 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 101

W 101. odcinku telenoweli „Włoska narzeczona”: Dianna nie godzi się z myślą o utraceniu Vittoria. Emisja 10 marca o godz. 17:00 w Czwórce.

Odcinek 101

Fiorella oświadcza Gianluce, że zamierza dotrzymać obietnicy danej Vittoriowi. Sergio nie rozumie, dlaczego Julieta upiera się przy odnalezieniu córki po dwudziestu latach. Mimo to, okazuje jej swoje wsparcie i namawia do wytrwałości. Doña Eloisa daje Benitowi pracę w stajni.

Roxana i Gaela całują się na oczach Federiki i Sonii, żeby te uwierzyły w ich romans. Gianna wcale nie jest zadowolona z tego, że jej chłopak całuje się z inną, choć on zapewnia ją, że jest jedyną dziewczyną, którą kocha. Benito i Roxana chowają się w stajni, żeby móc się całować. Celeste i Benigno wznoszą toast z Aitaną za jej ślub i radzą córce, by postarała się o dziecko z Pedrem.

Rodziny Ángelesów i Palma de de la Riva podpisują umowę o fuzji firm. Pedro zarzuca Gianluce, że zaczepia Fiorellę. Ramiro wypytuje Vittoria o Dianę. Jest zaskoczony tym, że starzec nie ma pojęcia, że kobieta ma na wychowaniu dziecko. Dianna obmyśla plan udaremnienia ślubu Vittoria z Fiorellą. Vittorio zabiera Fiorellę do domku na wsi, w którym Gianna będzie mogła wrócić do zdrowia.

Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze