Odcinek 10 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 10

Odcinek 10

Favio proponuje Fiorelli, że pokryje koszty podróży jej i Gianny do Włoch, jeśli spędzi z nim noc. Adela nie chce dłużej okłamywać Vittoria i mówi mu, że Fiorella wcale go nie oszukała i przez cały czas, gdy mieszkała pod jej dachem, próbowała go odnaleźć. Benito tłumaczy się przed Vittoriem, że o niczym nie wiedział. Pedro dowiaduje się o wypadku taksówki, którą jechały dwie dziewczyny obcej narodowości, a jedna z nich zginęła. Przerażony myślą, że chodzi o Fiorellę i jej siostrę, prosi Fidela, żeby zdobył więcej informacji.

Pedro wstawia się za Roxaną, gdy Eloisa wyrzuca ją z domu. Chłopak stara się przetłumaczyć babci, że nie może żyć w nienawiści. Ona wyjaśnia mu, że nie żywi do nikogo nienawiści, lecz złości ją myśl, że jest otoczona przez stado chciwców. Vittorio zapowiada Benitowi, że gdy odnajdzie Fiorellę, zmusi ją, by zapłaciła za to, co mu zrobiła. Fiorella i Gianna zostają poszczute psami przez Dantego, gdy przyjeżdżają z powrotem na ranczo Los Ángeles.

Opracowano na podstawie materiałów od dystrybutora Televisa S.A. de C.V. 2015

Emisja 29 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. ania
  October 27, 2015 o 8:53 pm  - Reply

  spoiler:kim jest Gael i Roxana dla Eloisy?tez wnukami?albo nie bylo to wyjasnione albo mi umknęło

  • adzia
   October 30, 2015 o 12:33 pm  - Reply

   Gael to kuzyn Pedra i młodszy brat Osvalda. Roxana to sierota i daleka krewna Maxima (zmarłego męża Eloisy) – a przynajmniej na razie wszyscy tak myślą – potem okaże się kim jest w rzeczywistości.

 2. ania
  October 27, 2015 o 8:54 pm  - Reply

  czemu nie mozna dodawac komentarzy?

 3. anna
  November 2, 2015 o 11:48 am  - Reply

  a federica to córka eloisy??