Odcinek 1 - Włoska narzeczona | novela.pl

Odcinek 1

Odcinek 1

Fiorella mieszka razem z ojcem i młodszą siostrą we włoskim miasteczku. Don Mariano jest ciężko chory i boi się zostawić ukochane córki bez pieniędzy i opieki, dlatego postanawia napisać list do przyjaciela, Vittorio, który jest mu winien przysługę. Doña Eloisa żali się ojcu Donatowi, że wciąż nie pozbierała się po śmierci męża, a jej rodzina tylko czeka, aż zostanie odczytany jego testament, by dorwać się do swojej części. Jedyną pociechą kobiety jest wnuk, Pedro, który pomimo braku matki i bezużytecznego ojca, wyrósł na porządnego mężczyznę oraz jako jedyny kochał dziadka.

Osvaldo skarży się Pedrowi, że ma już dość pracy i ma nadzieję, że po otwarciu testamentu Máxima będzie mógł ją rzucić na dobre. Fiorella zostaje wyrzucona z pracy. Na dodatek nie ma pieniędzy na lekarstwa dla chorej siostry, a jej ojciec umiera. Pedro złości się na Tanię, swoją narzeczoną, gdy widzi ją pijaną. Uzależniona od alkoholu kobieta wytyka mu, że ją zaniedbuje, bo spędza całe dnie w pracy. Nieświadomy śmierci przyjaciela Vittorio posyła Fiorelli pieniądze, za które ta pokrywa koszty pogrzebu ojca.

Tania przeprasza Pedra i obiecuje, że potraktuje poważnie swoją terapię odwykową. By poprawić samopoczucie narzeczonej mężczyzna zabiera ją w podróż do Włoch. Fiorella prosi Vittorio, żeby przesłał jej swoje zdjęcie. Ten nie chce zdradzać jej swojego podeszłego wieku i wysyła jej zdjęcie z młodości. Pedro zatrzymuje się w tym samym miasteczku, w którym mieszka Fiorella. Gdy spaceruje po placu, przez nieuwagę, zostaje potrącony przez nią rowerem. Oboje upadają na ziemie i spoglądając sobie w oczy, śmieją się z sytuacji.

Opracowano na podstawie materiałów od dystrybutora Televisa S.A. de C.V. 2015

Emisja 16 października o godz. 17:00 w TV 4 / Materiały novela.pl / Fot. Televisa

Tagi: , , , , , , , , , , , , , ,

Komentarze

 1. mxm
  October 12, 2015 o 1:06 pm  - Reply

  Takie sobie te zdjęcie, proci zbyt poważni. Telki nie mogę już się doczekać

 2. Basia
  October 15, 2015 o 11:47 am  - Reply

  zapowiada się całkiem super fajna telenowela , telenoweli już się nie mogę doczekać jutra.

 3. mania
  January 6, 2016 o 6:03 pm  - Reply

  gdzie mozna obejrzec caly serial online/?